110000.00 € · Statybos ABC - Apdailos Darbai

Mark as spam misclassified duplicated expired offensive

Susisiekti su pardavėju

Kategorija: Butai (Nekilnojamas Turtas)

Paskelbimo data: 2020-11-14 17:03

Vietovė: Taikos Pr. 141B, Klaipėda 94284, Visa Lietuva, Klaipėda, Lietuva, Europa

Statybos ABC - Jau 10 metų dirbame projektavimo ir apdailos darbai. Ir šiuo metu sukaupė daug patirties dirbant su įvairiais objektais, nuo butų ir kaimo kotedžų Lietuvoje ir komercinių patalpuose, tokių kaip biurai, kavinės, dirbtuvės. Mūsų klientai yra patenkinti darbo kokybe ir nepriekaištingu aptarnavimu. Laikydamiesi lygybės politikos, mes teikiame vienodai gerą aptarnavimą visiems klientams, nesvarbu, ar tai būtų asmuo, ar didelė įmonė.


 


Kur rasti Statybos ABC darbuotojų? Kiek laiko užtruks baigti remontą? Kokia nereali remonto ar statybos kaina bus sąmatos pabaigoje?


 


Bendradarbiaudami su mumis, jūs negalvosite apie šiuos klausimus, nes profesionalių Statybos ABC komanda dirbs su jūsų projektu.  Jie įrodė save šioje srityje ir siūlo atitinkamus kainoraščius apdailos darbams. Mūsų meistrai atliks bet kokį apdailos darbus aukščiausiu lygiu ir per trumpiausią įmanomą laiką, atsižvelgdami į visus kliento pageidavimus.


 


sienu dazymas, Apdailos darbai,apdailos darbu kaina, apdailos darbai kaina, sienu glaistymas, vidaus apdailos darbai kaune, vidaus apdaila vilnius, apdailos darbai vilnius, vidaus apdailos darbu kainos 2020, buto rekonstrukcija, vidaus apdaila, vidaus apdaila darbai, vidaus apdaila darbai kaina

  • Statybos ABC - Apdailos Darbai

Susisiekti su pardavėju

Palikti komentarą